Dokumentace z pracovní schůze přípravného výboru

Klubu přátel turistických známek

 
     
 

Momentka ze zasedání přípravného výboru. Alpenstock se připravuje otevřít láhev jemu odporné tekutiny tj. vína. Protože je Hanák, tak pije výhradně pivo a destiláty. V centrále Turistické kanceláře nebyla proto nalezena žádná vývrtka. Ale kampak na Hanáky! Za obdivných pohledů účastníků zasedání zručně odstranil nožem korkovou zátku. Ovšem ani kapka se nedotkla jeho hanáckých úst!

 
     
 

Druhá láhev již nešla tak snadno, ale kampak s tím na mazaného Hanáka. Alpenstock vyňal svoji vrtačku a zcela lehce provrtal korek. To bylo údivu na tvářích spolubesedníků!

 
     
 

Někteří změkčilci z řad sběratelů TZ dokonce cedili víno přes čajové cedítko! Prý je tam korek!!! Ovšem kdyby pili oblíbené turistické nápoje, tak se jim to nestalo! Mužnější část výboru tyto problémy pominula lehkým úšklebkem na tvářích a důstojně se věnovala zavodňování svých organizmů.

 
     
 

Alpenstock předvádí instalaci kovových štítků na turistickou hůl. Koupal se v obdivu přihlížejících, pro které to bylo obrovské novum. Oni dokonce nazývají kovové miniatury "plíšky". To už je příliš! Alpenstock se rozhodl pro zájemce uspořádat besedu s ukázkami na téma turistické hole. Je zde pole neorané a turistická veřejnost hrubě nevědomá. Je nutná důkladná propagace těchto osobních reprezentačních

pomůcek.

 
     
 

Zástupce PaVeAnTo z přípravné šumavské skupiny se na Hané pravděpodobně připravoval na filmovou roli. Zřejmě hodlá vystoupit ve třetím dílu Pána prstenů. Nevěnoval se zcela plodné debatě na téma turistických známek, ale studoval na Alpenstockově PC Harry Portera. Posléze se předvedl v kostýmu hodném božského Arnolda!

 
     
 

Nedělní dopoledne bylo věnováno pamětihodnostem Prostějova.Fotografovaní členové výboru nepochopili, čemu se ostatní smějí, vždyť jsou zcela fotogeničtí! Ani po důkladném studiu fotografie se na nic nepřišlo!

 
     
 

Alpenstock s hrdostí sobě vlastní předvedl ostatním pamětihodnosti Prostějova.Zde je například socha místního rodáka Jiřího Wolkera(nikoli Johnyho Walkera jak se veřejnost domnívá).

 
     
 

Závěrečná fotografie ze setkání. Po ní už následoval odjezd mimoprostějovských členů výboru. Další setkání bylo určeno na prázdniny, kde pravděpodobně bude přistoupeno k zoficiálnění Klubu přátel turistických známek.

 
     
 

Fotodokumentaci dodalo STUDIO plus.