ČERTOVA STEZKA - PÍSEK 25.10.2003

   

   

I když se rokování předsednictva KSTS protáhlo do pozdních nočních hodin, byli všichni již časně ráno na startu pochodu, aby vzorně reprezentovali klub před zvědavými návštěvníky.

Velkému zájmu účastníků pochodu se těšil nejen stánek KSTS, ale i výstavka z historie píseckých turistů.

   

   

O náš stánek se patřičně zajímali i místní novináři, nejmladší zástupci klubu proto pohotově před zraky jejich objektivů vystřihli v perfektním provedení turistický postoj č. 3.

Pohled z místa startu pochodu na cíl – hotel U Smetáka, jen díky pohotovosti ostatních členů klubu nespadl při tomto záběru místopředseda KSTS do chladné Otavy.

   

   

Čertova stezka nabízí turistům mnohá překrásná místa, zde právě míjejí účastníci pochodu dřevěný altánek, který se nachází v blízkosti cíle pochodu.

Místopředseda KSTS pohotově zachytil jedny z prvních účastníků pochodu, kteří zdárně absolvovali celou trasu.

   
   

   

I takovéto záběry poskytuje podzimní Otava, pan místopředseda dělal jeden obrázek za druhým se slovy: „To je krása, to u nás v Liberci nemáme“.

Členové KSTS nelenili a sami si vyzkoušeli Čertovu stezku, zde vidíte, jak vlastním příkladem navigují účastnici pochodu k cíli.

   

V restauraci hotelu U Smetáka se všichni, kteří úspěšně absolvovali pochod, jali věnovat pod odborným vedením členů KSTS žrací turistice.

   
 

Reportáž Pa, foto L