Pimpa - královna lovu

 

 
Staré Pimpa blahem ucvrkával, pyšnil se jako páv, zkrátka dělal machry. Otázkou je, co ho to bude stát večer v hospodě. Být králem honu je obrovská čest. Pimpa si to začala vychutnávat a machrovala  ostošet .
 

 
Pak došlo na parkúr a to se Pimpě moc nechtělo. nakonec vyrazila a pěkně žuchla z koně. Nevadí, aspoň vede u nich na jízdárně tabulku pádů, heč!
 

 
Staré Pimpa v té euforii začal skákat překážky, i když jeho ženuška vyřvávala ať to nedělá, slovy: " Ja, on se zmrzači a kdo nás bude živit!". Já jsem ho v tom teda podporoval a čekal jsem, až sebou řízne o zem. A dočkal jsem se! Škoda, že jsem to nestihl vyfotit. Ten byl tak rychle na nohách, že si toho moc lidí nevšimlo. Ale já ja! To budu dávat u piva za pikantní historku ještě hodně dlouho!!!
 

 
Pimpa na jízdě zručnosti. No to jí šlo jen tak tak, ještě je malá. Ale počkejte za pár let!
 

 
Realizační tým. Trenérka, štolbyně, hrdý otec a na koni Pimpin brácha James.
 

 
Já jsem taky neodolal a rozcvičil jsme se na trenažéru. Sice v něm tak nějak divně praskalo a majitel trenžéru trapně vykřikoval: "Vole, nerozsedni mně ho"! A le kampak na mně! Já to se zvířaty umím.
 

 
Vyhledal jsem odpovídajícího koně a lehce na něj vyskočil. Už jsem na koni neseděl moc dlouho, ale protože su hanácké bórák, tak jsem to zvládl jedna radost.
 

 
No uznejte, ta elegance! takový jezdec jako já rodí jen jednou za 100 let. Jara se rozplýval nad cestovatelem Šimánkem, jak projel na koni Pacific Crest Trail, ale mně na koni ještě neviděl. Teď má možnost! Kdepak Šimánek, jaký je to cestovatel, když není ani v KSTS!
 

 
Pimpa s cenou pro vítěze. Vzorná reprezentantka KSTS. Klub by jí měl udělit nějakou pochvalu, šlo jí to dobře!
 
Pimpa v novinách
 

23/10/200