SOUTĚŽ O NEJKRÁSNĚJŠÍ HŮL

 

Na tuto soutěž jsem se těšil jako malý kluk! Neboť já si své hole hýčkám a nepřeplácávám je serepetičkami. Ovšem když to říkám kolegům, tak moje slova odmítají. Jenže zcela nezávislá porota došla k závěru, že nejlepší stock mám JÁ! Soutěž proběhla v kategorii juniorské a seniorské. V obou dopěla porota k překvapivým závěrům.

 

              

  

 

Mladí bóráci se děsně naparovali se svými holemi. Museli nám vysvětlit jak se která hůl jmenuje. Zkoušeli všelijak ovlivnit porotu a ta pak měla těžké rozhodování.

 

                        

 

Jara je teda těžké bórák, ale v holích jsem ho zválcoval jak silnici do Prášil. Loni jsem byl v holích třetí a Jara druhý, tak si myslel, že mně i letos udělá. Ale neudělal a nepomohl mu ani certifikát na hůlku.

 

     

 

Mountainer jako nový člen KSTS ještě svoji hůl nemá, ale zaimprovizoval a vrhl do soutěže berlu. Příliš nepochodil, protože ji nemá patřičně vybavenou štítky a pod.

 

        

 

Lenka se snažila strhnout vítězství na stranu své lískovky, ale kampak na mně! Porota již v počátcích rozeznala vítěznou hůl a svého skvělého názoru se držela!

 

  

 

Zde jste jistě rozpoznali z mého postoje, že jsem vyhrál JÁ! I ta radost v mém příjemném a inteligentním obličeji (konkurence sice tvrdí, že mám spíš držku) vám napoví co jsem cítil při vyhlášení výsledků! Děkuji nezávislé porotě (fa Toman a Toman) za jejich nestranné rozhodnutí, které mně opravdu potěšilo!

 

text Alpenstock/foto Pepa E. a Alpenstock