Tóha po šróbech II.

Tóha po šróbech je asi věčná. Nevim teda co tím KK myslel, když tuto novou módu zaváděl, ale jaksi se to rozmáhá. Sice ještě nedosahují počtu šroubů jako KK, nicméně se tato nebezpečná móda začíná lavinovitě šířit! byl jsem tak v Krnově na výletě (teda placeném, já už zadarmo nikam nejezdím) a hodlal jsem navštívit výrobce dřevěných pohlednic Pavla Tomana. na mobilu se mi ozval jeho otec s tím, že mladyho ráno dovezli ze špitálu. Tak jsem ho navštívil osobně.

Tady se teda kření, ale ten úsměv je strojený, málem s berlemi do křesla nedošel.

Zde detail onoho chirurgického zákroku, při kterém mu do kostí vrazili 3 šróby. Pavel mi sdělil, že to má z fotbalu. Jestli to není na pováženou - výrobce turistických suvenýrů a fotbal! Kdyby se mu to stalo při turistice, prosím, byl by to pracovní úraz, ale fotbal to je jenom velmi podivná záliba.

Mezitím co mně Tomanovi hostili ZADARMO (a to dost a chutně!), neměl jsem ani čas poslouchat Pavlovy chmurné vize a perspektivy. A že jich bylo! Něco v tom smyslu jakože mu asi upadne noha a asi si teď fotbal nezahraje. Nicméně na druhý den jsem mu telefonoval a to už byl v hospodě, takže jeho vize se asi nenaplní.  Teď ať se jen dobelhá do dílny a dál dělá suvenýry!!!

29/07/05