TURISTICKÉ POSTOJE

   

Postoj č. 1

Postoj č.2

Pravděpodobně nejočekávanější bod programu:  turistické postoje. Podle reakcí návštěvníků plně uspokojil jejich očekávání. Vůbec se jim nedivím, protože já jsem je vymyslel! Toto je nejzákladnější postoj turisty.

Figuranti Jára Klement jr. a Tomáš Pretschner se pilně připravovali několik měsíců. A příprava se jim vyplatila. Postoje doplňovali mohutnými výkřiky, vhodnými k jednotlivým postojům.

   

Postoj č.3 Postoj č.4

Zde je pravděpodobně nejkrásnější postoj. Reakce publika byla tak bouřlivá, že se pyšným otcům figurantů vehnali slzy do očí! Ó, jak byli šťastní!

Tento postoj by se měl často používat. Vyzařuje z něj chlouba turisty na dobyté suvenýry. A že se jich na Sovinci dalo sehnat!

   

Postoj č.5 Autogramiáda

Figuranti se na tento postoj pečlivě připravovali a dokonce si i připravili cigaretové žvýkačky. Jak jsme se je jen naobdivovali při pátečním večerním tréninku. V sobotu večer dokonce učili postoje Američana Marka, který sice trénuje herce v Hollywoodu, ale postoje vůbec nezná!

Jako autor Turistických postojů jsem neodolal náporu fanoušků a na cvičebnice postojů jsem sázel autogramy jedna radost! To sem si štréchl!!! Ne že bych byl úchyl, ale uznání mně potěšilo.