VELKÁ VÁNOČNÍ FOTOSOUTĚŽ 2007

 

 

Milí přátelé, jak už se stává tradicí, se začátkem adventu a blížícími se vánočními svátky přichází opět čas na oblíbenou fotosoutěž. Podobně jako v předchozích letech nám posílejte vlastní fotografie, zachycující předvánoční či vánoční atmosféru s vlajkou KSTS*, s turistickou holí či turistickými suvenýry. Ani letos se fantazii meze nekladou, je to zase jen na Vás! Těšíme se, jak naložíte s touto jedinečnou příležitostí pro machrování a doufáme, že se zúčastníte v co největším počtu. Fotografie (elektronické, upravené na velikost cca 800 x 600 pixelů) posílejte e-mailem na:

 

 tab.ksts@seznam.cz

 

nebo klasické**poštou na adresu:

 

Miloš Čeřovský, Čajkovského 949, 500 09 Hradec Králové 9,

 

a to nejpozději do 31.12.2007 (rozhodující bude datum odeslání e-mailu či razítko pošty). Všechny fotografie včetně jmen autorů zde budou zveřejněny. Autor vítězného snímku obdrží v průběhu ledna hodnotnou cenu.  

 

zde lze objednat vlajku

** pokud budete chtít fotky zpět, přiložte poštovní známku

  

 

     

 

   

   

   

   

      
PaVeAnTo 1 PaVeAnTo 2 PaVeAnTo 3 Alpenstock 1 Jara 1 Jara 2  
             

   

 

         
Jara 3 Žirafka          
             

 

Vyhlášení výsledků Vánoční Fotosoutěže

Nezávislá porota určila jakožto vítěznou fotografii Velké vánoční fotosoutěže 2007 snímek od Žirafky. Přihlédla zejména k překvapivě netradičnímu zpracování tématu, byť za použití nepřekvapivě tradičních rekvizit dotyčné soutěžící. Gratulujeme!