Lov mincí

 

Když jsem vymýšlel magnetickou hůl na lov mincí z kašen, rozhodně jsem netušil, kam až to může dojít. A došlo to až k závodnímu lovu mincí. Loví staří i mladí a loví opravdu o závod. Následující fotky jsou toho důkazem.

 

     
Na levém snímku je závodní areál, naplněn kovovými barevnými kolečky, uprostřed už závodníci v lítém souboji. Vpravo Pimpa - Železná bóračka. Nemá ještě ty zkušenosti, musí víc a intenzivněji trénovat.
     

     
Juniorskou kategorii vyhrála An. Asi to bylo tím, že obdržela titul "Névěči žrótka KSTS" a chtěla mít další. Inu, krkavost jak vidno se vyplácí. Na snímcích jsou zleva Malej Jara a Litl, uprostřed Duo Fagotóza (starý Fagotóza tam nahnal celou rodinu!), a Jara na to nevěřícně hledí. Pronášel něco jako:"Dybych byl tak hrabivé jak ty děcka, tak su bohaté jak sviňa!".
     

     

Mince se z magnetické hole musely vkládat do poháru a porota je pak pečlivě přepočítávala. Krkavá An bedlivě pozoruje rozhodčího, jestli ji neošidil. V levém rožku lze zpozorovat Jamese Pimpu, jak to krvavým zrakem zhlíží.

     

     

Veškerou důstojnost odhodili staří kluboví tygři a ač záměrně oslepeni, vrhli se do boje s větší vervou, než junioři. Měli tam navíc zamíchané peníze o které zápolili, ale oni to předem nevěděli. Úplně vpravo je vítěz Jirka Z., který vyhrál 43,-Kč. Suma se mu zdála malá, ale uznejte, vydělat si za jednu minutu tolik peněz není vůbec k zahození!