Zahájení 3. setkání KSTS

 

Se značným zpožděním, ale přece jen, DžaPa oficiálně zahájil 3. setkání KSTS. Práce bylo mnoho, lidí málo, počasí jako kdyby nám ho přála konkurence a všechno mělo skluz.

 

     
DžaPa při svém "projevu". No museli jsme ho nějak přežít... Lu se roztrénovával s novou klubovou vlajkou a čekal s ní na pokřtění. Vpravo vidíte, jak se pýřil radostí a ctí, že mu bylo dovolenou tuto vlajku oficiálně předvést.
     

     
Po tomto aktu jsem se skromně ujal režie a moderování akce, neboť mi bylo líto předsedy, za jehož projevu se ozývalo popiskování a nesouhlasné mručení z davu. Byly předány diplomy účastníkům ranního výstupu na Ještěd.
     

     
A pak už došlo na dlouho očekávané předávání diplomů zasloužilým členům KSTS. Vtipné diplomy a ještě vtipnější glosování jejich předávání bylo mým dílem. Jara se konečně dočkal ocenění za "Bóráka roku 2004", Aneta za svou žravost a třeba K8 přebral pro svoji dceru diplom "Névěči násosky KSTS"
     

     

Pedro přebral ocenění za dlouhodobé vedení v Tabulce mužnosti, Standa přebral diplom Žirafce v kategorii hanebných titulů.

     

     
I na DžaPu zbyl jeden hanebný titul a to "Névěči zhéralec KSTS". I když se štětil, my jsme věděli proč ho dostal. No a L+L taky dostali ocenění a to "Klubovy krkóni". Čehož si jistě považují!
     

     
Na závěr došlo i na mně. Konečně jsem se dočkal ocenění "Božské bórák", které mi předseda již rok upíral. Nakonec byl nucen mně jmenovat, ale za to mi podvrhl falešný diplom! Ta závist, ta závist... Vpravo vidíte, jak jsa společensky graduován, jsem mu potřásl pravicí, ale to bylo do voleb naposledy!!!