VELKÁ  VÁNOČNÍ  FOTOSOUTĚŽ

 

 

Rok zase utekl jako voda a kvapem se blíží vánoční svátky. Protože mnozí z Vás rádi fotografují, připravili jsme letos pro Vás zajímavou fotosoutěž. Můžete posílat vlastní fotografie, zachycující předvánoční či vánoční atmosféru s vlajkou KSTS*, s turistickou holí** či turistickými suvenýry a samozřejmě s vaší skvělou postavou.  Máte tak jedinečnou příležitost k machrování a k vystavení Vašich božských těl objektivu. Fotografie (elektronické, upravené na velikost cca 800x600pixelů) posílejte e-mailem na:

 

 alpenstock@alpenstock.us

 

nebo klasické***poštou na adresu:

 

Josef Klimeš, Olomoucká 23, 796 01 Prostějov

 

a to nejpozději do 31.12.2005 (rozhodující bude datum odeslání e-mailu či razítko pošty). Všechny fotografie včetně jmen autorů zde budou zveřejněny. Autor vítězného snímku obdrží v průběhu ledna hodnotnou cenu.  

 

zde lze objednat vlajku

** zde lze objednat hůl

*** pokud budete chtít fotky zpět, přiložte poštovní známku

Alpenstock

Santa AnTo

Olda

Žirafka a

Santa Pučko

z Lotyšska

SP+A

Turistické vánoční zátiší u L+L

Konečně!

Předseda konečně ze sebe dostal vítěze soutěže. Samozřejmě nemohl vyhrát nikdo jiný než my se Starym Pimpó!!! To bylo naprosto jasné, jenže předsedovi se do tohoto spravedlivého verdiktu jaksi nechtělo. Nicméně už se můžeme pochlubit - Vítězi Velké vánoční fotosoutěže se stávají největší hanáčtí bóráci Staré Pimpa a Alpenstock.

  

A ještě nám předseda musel poslat ceny:

Alpenstock