Broumovsko 2016 - Zajímavosti
 


Broumovskem výhodně - slevová karta

     Celkem 13 turisticky zajímavých atraktivit můžete nyní navštívit v regionu Broumovska a Valbřišska i za jeho hranicemi se slevovou kartou Broumovskem výhodně. Vychutnáte si tak jedinečné zážitky na kouzelných místech se zajímavou slevou. Více se o této slevové kartě dozvíte na stránce: slevová karta

 

Broumovský pivovar a klášter - nabídka prohlídky

     Dostala se k nám nabídka na prohlídku Broumovského kláštera či pivovaru v době, kdy tam budeme mít setkání se slevou 15% pro skupinu nad 10 osob. Pokud by byl o to zájem, tak to tam domluvíme. Pivovar se v září musí objednat telefonicky (min.počet osob 8 na prohlídku s ochutnávkou), klášter je otevřen v tur.sezoně.

     V Klášteře jsou dvě možnosti prohlídky a to buď prohlídka zaměřená na otisky barokního umění nebo prohlídka na každodenní život v klášteře. Vstupné na každou prohlídku 120,- Kč na osobu (s prohlídkou mumií je to za 145,- Kč na osobu) a tak jako skupina dostaneme 15% slevu.

     Pivovar má cenu prohlídky s ochutnávkou stanovenou na 130,- Kč na osobu , kde dostaneme taky 15% slevu za skupinu. Pokud budeme chtít i prohlídku muzea, je cena za prohlídku pivovaru a muzea s ochutnávkou za 180,- Kč na osobu.

     Kdo by měl tedy zájem o některou z prohlídek, tak mi dejte vědět na mail (milos.cerovsky@iol.cz) nejpozději do 31.8.2016 a podle počtu zájemců buď objednáme společnou návštěvu nebo si tam každý zajede individuálně.

 

Váleček