reklama

TOPlist

 

BÓRÁK KSTS - Pravidla pro ocenění Bóráků

    1. Každý účastník, splňující kriteria udělení „bóráka“ je odměněn diplomem. Grafický návrh a výrobu zajišťují MK a Pepa E.

    2. Totéž platí při dosažení dalších stupňů jednotlivých kategorií „bóráků“.

    3. Při splnění všech pěti základních „bóráků“ /turistický, městský, hradní, rozhlednový, horský/ náleží pamětní odznak barvy odlišné od loňské.

    4. Za splnění celkem deseti ocenění v kategoriích „bóráků“, přičemž soutěžící v těchto deseti oceněních musí mít splněny podmínky pro udělení pamětního odznaku/musí být nejméně jednou držitelem každého druhu „bóráka“/ náleží klubová bronzová medaile.

    5. Za splnění patnácti bóráků, přičemž musí být nejméně dvakrát splněny všechny kategorie a soutěžící je tím pádem držitelem jak pamětního odznaku, tak bronzové medaile, náleží stříbrná medaile.

    6. Za splnění dvaceti a více jednotlivých druhů „bóráků“, přičemž musí soutěžící nejméně v třech kategoriích dosáhnout diplomu „trojnásobný bórák“ a dále musí splnit kriteria pro udělení stříbrné medaile, náleží zlatá medaile.

    U členů klubu je ocenění hrazeno z prostředků klubu, u nečlenů tito platí náklady na pořízení jednotlivých ocenění. Přesnou částku pro nečleny určí výbor ksts.

Miloš Čeřovský  KSTS ©2007