reklama

TOPlist

 

Kam s KSTS

Vážení kluboví kolegové, tato nová rubrika by měla sloužit k tomu, abychom se navzájem mohli informovat o různých zajímavých turistických či sběratelských akcích. Pokud se někam chystáte, napište předem pár slov o dané akci, případně uveďte odkaz na webové stránky, kde se dozvíme podrobnosti. Mnohým to může pomoci s rozhodováním kam na výlet, navíc se tak můžeme častěji setkávat při cestách za suvenýry. Své příspěvky pište na milos.cerovsky@iol.cz


Přes tři hrady 2017

Tradiční pochod Přes tři hrady se letos koná 6.5.2017. Pěší trasy vedou přes zříceniny hradů Potštejn, Litice, Žampach a Lanšperk. Cyklotrasy směřují do podhůří Orlických hor. Více informací včetně tras na : Pochod Přes tři hrady. Sejdeme se na startu! :-)

Tato veřejná akce je také začleněna do Akčního bóráka KSTS a tak mě zastihnete buď na startu pochodu v Potštejně mezi 10 - 11 hodinou, v místě cíle pochodu opět na Potštejně v době mezi 14 - 16 hodinou, kde Vám budu potvrzovat záznamníky Akčního Bóráka KSTS (obdržíte samolepku a razítko) nebo mne zastihnete kdekoliv na trase 9km pochodu v Potštejně.
V případě, že mne nezastihnete v místě cíle v danou dobu, tedy že to nestihnete se na místo dostat včas, tak je možno se mi ozvat na mobil 702 911 500 a domluvíme se na potvrzení záznamníku. Těm, co se jim nepodaří mne odchytit v sobotu na Potštejně, tak budu potvrzovat záznamníky proti potvrzenému diplomu z absolvované trasy pochodu Přes tři hrady.

Váleček


Miloš Čeřovský  KSTS ©2007