Slovo úvodem

     Velikonoční setkání KSTS proběhne letos v oblasti Lipna a hlavním úkolem je navštívit nejjižnější bod České republiky. Mimo to bude možno určitě shlédnout další zajímavá místa, získat řadu cenných turistických suvenýrů a v neposlední řadě to bude možnost získat titul Lipenské bórák 2013 celkem ve 4 kategoriích a navíc bude vyhlášen i Lipenské superbórák 2013 !

     Toto setkání bude jiné i v tom, že program bude rozdělen do 4 dnů, a to od pátku do pondělí. V žádném případě to ale neznamená, že ten kdo přijede až v pátek odpoledne nebo dokonce až v sobotu ráno, se nebude moci do soutěží zapojit ! Celou hru jsem vymyslel tak, že i ten kdo bude na setkání jen 3 dny (dokonce i jen 2 dny) bude moci získat nějakého toho bóráka ! Postupně budou přidávány informace do sekce Lipenské bórák, ale jen lehce, aby to bylo překvapení !

     Příjezd na setkání bude možný již ve čtvrtek v odpoledních hodinách a od pátku dopoledne se to rozběhne ! Podrobné informace budete postupně nacházet v sekci Program setkání. Jen v kostce : na každý den bude naplánován jeden společný (pochopitelně nepovinný) výlet , při kterém budete moci sbírat body do soutěží o všechny bóráky (další můžete získat individuálně) a po skončení výletu bude společný program ukončen a pokračovat bude večer v Penzion udělením bodů a jejich zapsání. Když píši zapsání, tak se asi ptáte kam ? To je další překvapení tohoto setkání. Bude vydán speciální Záznamník jen pro tuto akci a jen v počtu dle soutěžících. Takže i to bude hodnotný suvenýr. Myslím, že se povedl a že budete překvapeni !

     Ještě o ubytování : budeme bydlet v chatách po čtyřech lidech, každá chatka má dvě ložnice. Můžete se podívat na web. Platba za ubytování zahrnuje i snídani (bufet). Podařilo se sehnat i nějaké peníze od sponzora, takže místo cca 400 Kč budeme platit jen oněch 220 Kč za osobu a noc ! To je jeden z důvodů, proč platby za ubytování nepůjdou přes klubový účet, takové bylo přání sponzora.

 

     Tak na úvod by to snad stačilo, teď už jen sledujte postupně přidávané informace do jednotlivých sekcí a hlaste se ! Míst je 28 a jednu chatku mám domluvenou v případě potřeby navíc.

     Ahoj na Lipně, bóráci !