Ubytování

 

 

     Velikonoční setkání KSTS v Plzni se koná v termínu od 3.4.2015 do 6.4.2015.

   Příjezd na setkání je možný již ve čtvrtek 2.4.2015 odpoledne, odjezd 6.4.2015, tj. ubytování maximálně 4 noci !!

   Ubytování budeme v Ubytovně Plzeň , 3 lůžkové apartmány s možností vaření , ubytování 210 Kč/osoba/noc

     Místo setkání na přiložené mapce:

 

     Ve čtvrtek budu od cca 16:00 hodin sedět v Restauraci U námořníka, Zahradní ulice - je to v baráku, kde je i recepce ubytovny. Bude nás celkem málo, tak posedíme tam, nebo se někam přesuneme - v okolí něco dalšího je.

     Večerní posezení : ZMĚNA oproti plánu !!!! Od 18:30 máme rezervovanou restauraci U Trpaslíka v Klášterní ulici 25 - nekuřácký salonek, večeře, posezení jak dlouho budeme chtít !!! Prostředí je pěkné, byl jsem osobně ověřit včera. Je to asi 5 min od ubytovny u kláštera. Patří k tomu také PIVNICE - vchod je za rohem. Tak snad se bude líbit..... Kdo bude přijíždět až v pátek odpoledne, tak buď se sejdeme tam nebo dám instrukce na ubytování přes mobil !

     Ještě informace na snídaně : kousek od ubytovny jsou dvě pekárny, uzenářství a lahůdky i dva malé obchody - takže žádný problém - vše na na Slovanské třídě tak do 3 - 4 minut od ubytovny.

     V pátek : ráno plenění IC Starý Plzenec, pak návštěva BOHEMIA SEKT Plzenec - rozdání samolepek do záznamníku a pak program dle dohody a hlavně počasí - oběd, přejezd do Plzně a nějaké muzeum, pivovar - domluva na místě !!!

     Program na sobotu upřesníme až v pátek večer - dle situace , nálady a počasí..... Každopádně večeře a posezení bude zase u Trpaslíka, v sobotu to máme od 18:00 hodin, ale není problém přijít i dříve - to platí i o pátku - v bou případech : když tam nebude plno - ale myslím si, že nebude.

     Neděle program doladíme v sobotu večer a protože bude řada lidí odjíždět, tak jsem na neděli nic nezamlouval - prošel jsem pár restaurací v okolí - je tam suprová čínská restaurace, 2x pizzerie, mexická a ještě dvě další, takže se domluvíme v neděli.

     program na pondělí dohodneme taky až v neděli - předpokládám, že už si každý pojede na svý triko, ale můžeme něco společného domluvit.