Tombola

Atuální seznam věcí do tomboly

 

    Všichni rádi vyhráváme a bavíme se , proto budou nedílnou součástí každého srazu i tomboly, které přinesou zisk do klubové kasy a doufáme i v úsměvy na tvářích členů KSTS.

    Prosíme ZAPOJTE SE a to tak že : porozhlédni se doma , čím bys i ty mohl do tomboly přispět . Jde o maličkosti - záleží jen na tvé fantazii . Zabalíš např. propisku , hrníček , pastu na zuby , sklenici marmelády . No a hned jsou 4 ceny do tomboly . Můžeš cenám dát pravdivý název obsahu , nebo ho nějak ozvláštnit ( jak bylo psáno v návštěvní knize - sáček strouhanky nazveš PUZZLE ) .

    Na každý balíček vložený do tomboly bude vydáno 5 losů .

    Cena jednoho losu bude činit 10,- Kč .

    Prodej losů plánujeme takto . Za každý vložený balíček máš právo koupit si 3 losy , pokud zakoupíš losů méně , tak losy budou dány ke koupi těm , jež do tomboly nic nepřipravili . Pořadí k prodeji losů bude určeno až na místě srazu, dle nějakého FTIPNÉHO KLÍČE nebo losem !

    Prosíme vás , jež se hodláte zapojit , aby jste mailovali, kolik balíčků přivezete a jejich názvy, abychom věděli kolik losů máme připravit k prodeji a aby se dal na stránkách setkání vytvořit seznam věcí, o které se bude losovat.

    Budou vydány speciální losy – takže nevýherní zůstanou majitelům jako zajímavý suvenýr z velikonočního setkání.

    Děkujeme a těšíme se čím nás překvapíte .

Výbor