Velká letní rozcestníková hra

     Ahoj všichni klubáci !

      Na letošní léto jsem si pro Vás připravil Velkou letní rozcestníkovou soutěž ! Princip je úplně jednoduchý : při svých výletech foťte turistické rozcestníky a posílejte je na můj mail !

      Uznávají se pouze klasické směrovky KČT - pěší, lyžařské, cyklo, naučné a informativní plechové cedule. Z fotografií musí být jasně čitelné údaje na všech cedulích a cedule musí být umístěny na jedné tyči, kůlu, stromu atd.

      Pokud tedy ukazují na různé strany, je potřeba udělat více fotek a ty označit jako a,b,c,d ! Při zaslání stejných rozcestníků od více lidí bude zařazen do soutěže jen ten první !!!

      Soutěž začíná 20.května a končí 2.září. Fotky posílejte průběžně – některé vybrané vybrané budu zveřejňovat ve fotogalerii rozcestníků. Průběh soutěže budu komentovat v knize návštěv.

      Ze zaslaných fotek bude vyhodnoceno několik vítězných a jejich autoři dostanou pamětní diplom, možná kartičku s pamětním razítkem a malou cenu ! Odměněni budou autoři snímků :

      - rozcestník s největším počtem umístěných cedulí
      - rozcestník, na kterém bude největší součet dálkových údajů
      - rozcestník, na kterém bude největší součet výškových údajů
      - rozcestník s nejdelším dálkovým údajem
      - rozcestník s nejvyšším výškovým údajem
      - nejzajímavější nebo nejhezčí rozcestník nebo zajímavě umístěný
      - nejzajímavěji fotograficky zachycený rozcestník
      - a možná ještě další …

      Tedy i rozcestník s jednou starou oprýskanou cedulí může být rozcestníkem vítězným v nějaké kategorii !!

      Tak ahoj, pěkné léto, hodně suvenýrů a zážitků a už se těším na fotky !! První fotku jsem dodal já pro inspiraci : je na něm 14 cedulí, dálkový součet je 158 km, výškový součet je 807 m, nejdelší dálka je 24 km a nejvyšší výška je 807 m. Já nesoutěžím, ale tenhle rozcestník už neposílejte !

      Pepa E.