Ubytování

     Pro letošní 5. setkání KSTS na hradě Bouzov jsme zajistili společné ubytování na statku  ve Svojanově. Pozor, nejde o obec Svojanov se známým hradem, ale o malou obec vzdálenou autem cca 7 km od hradu Bouzov (pěšky cca 3 km)!

statek Svojanov u Bouzova

 

     Právě zde se ve společenské místnosti uskuteční v pátek 14.9.2007 od 20 hod členská schůze KSTS, jejímž hlavním bodem budou volby nového klubového výboru (na příštích 5 let).

Společenská místnost

     K přespání poslouží jednoduše zařízené pokoje. Výhodou je, že v celém objektu budeme sami, je zde možnost grilovat a popíjet turisticky vhodné nápoje v přístřešku na dvoře.

Pokoje Posezení na dvoře

     - jde o ubytování typu turistické ubytovny (30 lůžek včetně povlečení)
     - po naplnění kapacity mohou další zájemci přespat v objektu ve vlastních spacích pytlích (místa dostatek)
     - umývárny, sprchy - teplá voda, WC, televize
     - stravování předpokládáme z vlastních zdrojů (v objektu kuchyňka, na dvoře možnost grilování)

 

     Neváhejte proto a co nejdříve si zajistěte ubytování – vyplněnou přihlášku zasílejte e-mailem na predseda@ksts.info , popř. poštou na adresu Pavel Pretschner, Hradišťská 1130, 397 01 Písek (zálohu 100,- Kč za osobu a noc pošlete na číslo účtu uvedené v přihlášce – doplatek na místě bude záviset na počtu ubytovaných, dle zkušeností z minulých akcí by však měl být minimální).

     Vzhledem k důležitosti avizované členské schůze KSTS využijte možnosti ubytovat se zde na celý víkend, tj. od pátku 14.9. do neděle 16.9.2007!

     Zde ještě mapka pro lepší orientaci při hledání místa ubytování na 5.setkání KSTS:

Mapa Letecký snímek