Vážení přátelé turistických známek

 
     
 

dovolujeme si vám oznámit, že ve dnech 1.-2. února 2003 se sešla pracovní skupina sběratelů turistických známek na popud Turistické kanceláře Alpenstock. Porada se uskutečnila přímo v centrále Turistické kanceláře v Prostějově. Toto setkání pod symbolickou hanáckou horou předurčilo směr jednání. Již jen pouhý pohled na Velký Kosíř v členech pracovní skupiny inicioval snahu po sdružování se sběratelů výše zmíněných turistických skvostů! Při přátelském posezení a za popíjení lehkých turistických nápojů (piva různé provenience+becherovka), bylo v časných ranních hodinách odsouhlaseno uskutečnění záměru vytvořit internetový Klub přátel turistických známek. Bohužel nepřátelskými elementy bylo znemožněno přípravnému výboru, aby dále pokračoval v zahajovacích pracích, ačkoliv stále byl ještě dostatek turistických nápojů, které členy výboru nejen zachraňovaly před nebezpečnou dehydratací, ale hlavně jim dodával vzletnost myšlenek! Nu, uvidíme na příštím zasedání. Na návrh Alpenstocka se příští jednání pravděpodobně odbude v nějakém útulném prostředí, kam bude nepřátelským elementům rázně odmítnut přístup. Porady se zúčastnili tito budoucí členové, které zatím ještě uvádíme pod krycími jmény, aby snáze odolali náporu nových členů.

L+L+L+L - Liberec

PaVeAnTo - Písek

Alpenstock+Beruška - Prostějov

Datum iniciační schůze zatím nebyl stanoven, nicméně se očekává, že proběhne opět na Moravě, pravděpodobně na nejmenovaném hradě v Nízkém Jeseníku.

 
     
 

 
     
 

Fotografie členů přípravného výboru

(včetně nepřátelských elementů)

 
     
 

Další fotodokumentaci dodá STUDIO plus z Liberce, které bylo touto činností pověřeno i pro další akce klubu. Očekáváme jí v nejbližších dnech a po jejím obdržení ji ihned zveřejníme.

 
     
 

Zápis provedl Alpenstock 2.2.2003

 
     
 

Klinutím zde se dostanete na dokumentaci ze schůze přípravného výboru