OFICIÁLNÍ  ZALOŽENÍ   KSTS  18. - 21. 4. 2003

 

Zde jsou členové zastiženi na lovu razítek v libereckém infu. Někteří si doplnili zásoby TZ, štítků a pohlednic a tetelili se blahem v očekávání dalším úlovků do sbírek.

   

Luboš, pověřený fotodokumentací ze setkání se tak snažil, že mohl být fotografován jen v této pozici. Tvrdil sice, že není fotogenický, ale jako člen KSTS vyniká hlavně duševní krásou!

   

Podle plánu sestaveného L+L jsme se přesouvali za bohatými zážitky a turistickými suvenýry, kterých bylo v těchto oblastech velmi hojně (viz Alpenstockova finanční újma!!!). Frýdlantská rozhledna členy příjemně naladila a povzbudila jejich nadšení. Hlavně Alpenstocka, který se velmi vtipně vyhnul placení vstupného. Celý den ho hřál pocit z ušetřené desetikoruny!

   

Další a další rozhledny nás čekaly na putování. Bylo jich tolik, že si reportér nemůže vzpomenout jak se tahle jmenovala. Ale představa, že je postavena na Velkém Kosíři (442m n. m.), ovšem třikrát větší, byla velice příjemná! Beruška, jak vidno, snila o tom, jak na kosířské rozhledně kasíruje, aby Alpenstock měl peníze na další turistické suvenýry.

   

Zde jsme na Smědavě, která hlavně Moraváky zaskočila počasím. Jinak tam bylo opravdu krásně, obzvláště když měli suvenýrů potřebných k naší činnosti ažaž.

   

Na teploměru se rtuť vyšplhala na 6°C. Alpenstock ve své výstroji se toho ovšem vůbec nezalekl a za obdivných pohledů Němců skvěle reprezentoval KSTS.

   

Z fotografie je patrné, že ani nejmladší člen klubu Tomáš z Písku se nebojí sněhu, který na Smědavě byl a hrdě ho testoval se svým velikým vzorem!

Zde členové klubu podpírají Obří sud, kde se taky pěkně napakovali suvenýry. Postoje členů mají asociovat jejich úsilí stát se pilíři KSTS! Jako Atlasové z mytologie se vzpírají případným nepříjemnostem z šíření ideologie klubu.

   
Klikněte pro pokračování zde!