Jak získati nového člena

Je to celkem snadné. Vyhlédnete si vhodného kandidáta a přiměřeným masírováním ho získáte na svoji stranu. Já už jsem jich zmasíroval několik. Ale ten poslední mi dal hodně práce! Jenže kampak na Hanáckyho bóráka... Náš nový člen je z Olomouce (tedy Hanák a ti jak známo se těžko dojijó) a ukrývá se pod pseudonymem Turtle. To je ten co nám asi rok pije krev a dělá na internetu takové ty aprílové vtipy s VTZ-kami. Tak toho jsem dnes získal za člena KSTS a to se přihlásil naprosto dobrovolně! Z následující fotodokumentace je to zřejmé.  Dnes jsme tedy vyrazili na Velký Kosíř učinit ono historické rozhodnutí. Na sjednaném místě jsme se sešli a vyrazili ve složení: já, Turtle, Turtlica a Turtlačata.

  

To co na vás Turtle vystrkuje je opravdu jeho kaďák (něco pro členky KSTS!). Nahlíží do tajemné kosířské jeskyně zcela ochromen její krásou. Po jarním tání byla plná vody. Dovolil jsem Turtlemu nabrat tuto vodu na křest Pánvičky.

  

Po dosažení vrcholu se Turtle začal vykrucovat jakože má hlad a že se musí najíst aby udržel propisku v ruce a tak. Vpravo vidíte jeho nechutnou karcinogenní pochoutku, ze které měl načerpat sílu k  podpisu přihlášky.

  

Oni se tím cpali celá rodina! Turtle nechtěl ani za boha žrací fotku, prý, že na minulé mu byly vidět plomby. No bodejť, když si tam otvíral hubu jak v parlamentu.

  

Turtle se začal vzpouzet, neboť zjistil, že to s tím jeho členstvím myslím vážně. Pokoušel se uprchnout, ale já jsem jej lehce dostihl (su bórák nééé!). Pak jsem mu vložil propisku do ruky a vtipně jsem mu připomněl, proč jsme na Kosíři.

  

Na přihlášce jsem mu ukázal místo podpisu. Sice vykřikoval něco jako "Nemusím, ne-mu-sím!", ale jeho chabou protiargumentaci jsem svižně zdolal zcela novým turistickým postojem a laškovně jej vyzval k podpisu.

Pokračování zde!