Pimpa - královna lovu

 

Dnes byla v Čelechovicích na Hané Hubertova jízda. Protože tam jela i Pimpa, tak jsem se vydal udělat reportáž. Bylo na co koukat! Pimpa, bezkonkurenčně nejmladší jezdkyně, se podle pravidel KSTS natřásala před novináři, já jsem na to dohlížel jako tiskový mluvčí, zkrátka vše jak má být! Akorát doma zapomněla vlajku, ale tu jsem jako správný manažer měl já sebou.

 
Pimpa ve své převlékárně. Zrovna si obléká rajtky, aby byla in. Vše činila s diskrétností svých devíti let.
 

 
Zato staré Pimpa byl jak exhibóš! Furt vykřikoval "Šak su eště pěkné, ať si mně všichni prohlidnó", ale nikoho nenachytal. On nemá tu správnou hanáckou reprezentativní postavu!
 

 
Tohle je Pimpy kobyla Bára. Od rána ji pucovali a leštili, aby vzorně Pimpu reprezentovala.
 

 
Pimpa dohlíží na přípravu koně a nařizuje otci ještě nějaké dolaďování srti.
 

 
Už je vše hotovo, tak jen nasednout a vyrazit. Pimpa zaujala božský postoj, aby byla pěkná v novinách.
 

 
Staré Pimpa dolaďoval formu hanáckým koláčem. Ta boule vlevo je ten koláč, on je tak zdechlé, že kdyby si tam dal hrášek, tak má hubu jak oteklou.
 

 
Oba Pimpi jsou už připraveni vyrazit na Velký Kosíř, kde jízda probíhala. Škoda, že jste neviděli staryho Pimpu jak se naparoval se svoji dcerou! To bylo pořád" celá já, celá já"! Tak jsme mu doporučili ať nemachruje a hledí vyhrát.
 

 
A fakt! Oni vyhráli. Liška přijel na zpěněném koni a blekotal, že ho Pimpina kobyla nakopala. Co to je za lišku, když ho předjedou i děti! Pimpa je tam vzadu na bělouši.
 

 
Pimpa vítězně třímá ulovenou trofej! Inu, u nás v klubu máme jenom bóráky a bóračky! A v různých odvětvích.
 
Pro pokračování klikněte zde!