reklama

TOPlist

 

Informace k připravovanému velikonočnímu setkání KSTS

Vážení kolegové, kolegyně a kolegčata!

Připravujeme pro Vás velikonoční setkání KSTS, které se bude konat v Aši a okolí a tak Vám zde přinášíme první informace:

1. datum srazu: čtvrtek 6.4. až po 10.4. 2023.

2. ubytování : turistická ubytovna Dukelská Aš
Tato ubytovna je po kompletní přestavbě, vše počínaje zdmi a konče vybavením je kompletně nové. Pokoje jsou dvou a třílužkové, každý pokoj má sociální zařízení, vybavenou kuchyňku včetně lednice. K dispozici je i velká kuchyňě, je součástí společenské místnosti.
Turistická ubytovna ještě nemá webové stránky, její majitel mi umožnil objekt projít a udělat si fota, která přikládáme níže.Objekt je téměř ve středu města, do vzdálenosti pěti minut pomalé chůze jsou hypermarkety Billa a Penny. Je možnost se přihlašovat i nadále na e-mail: Soliter.S@seznam.cz, majitel je ochoten počkat s upřesněním počtu ubytovaných do půli března. Zálohu na ubytování nepožaduje, pouze upozornil, že platba bude požadována při příjezdu.

Solitér a Váleček

Přihlášení na setkáníTermín
K8 (4 osoby)7.4. - 10.4.
Špagetka6.4. - 9.4.
LaSo (3 osoby)6.4. - 10.4.
DžaPa + Monika6.4. - 10.4.
Tonda7.4. - 10.4.
JiHo (2 osoby)7.4. - 9.4.

Návrh na program setkání:

Zatím je v přípravě - soudím, že by mohl být s námětem "Málo známé prameny minerálních vod, zámků a hradů na Ašsku. O lovení kešek a podobných kratochvílí nemluvě. Iniciativě při skládání programu setkání se nebráním, všechny návrhy budou vítány.

Různé:

Dovolil jsem se majitele, zda v případě zájmu mohu po dobu setkání ve společenské místnosti umístit pípu se soudkem piva. Bylo dovoleno, nyní záleží jen na vás, zda budete mít zájem o tento druh "občerstvení". Vyšlo by to laciněj, než sedět v některé ašské knajpě.


Solitér

Miloš Čeřovský  KSTS ©2007