reklama

TOPlist

 

Kvízy KSTS

Vážení turističtí přátelé!

   Při svých toulkách za krásami naší vlasti jistě navštívíte nejedno zajímavé místo, které Vám utkvělo v paměti a proto jsme pro Vás připravili tuto stránku, na které máte možnost ověřit si své znalosti o naší zemi v různých hádankách, které zde budeme postupně uveřejňovat.

   Budeme rádi, pokud Vás naše hádanky inspirují k větší aktivitě, nebo snad dokonce k návštěvě míst, která se v hádankách objeví. A pokud budete mít vlastní nápad na hádanku, uvítáme když ho pošlete na e-mail: milos.cerovsky@iol.cz.

   Pravidla pro nové kvízové otázky:

    1. Hádanka končí když jí uhodne třetí bórák.

    2. Pokud nebude hádanka uhodnuta kompletně do týdne ( 7 dnů včetně ) dává autor každý další den jednu nápovědu - až do uhodnutí 3. správných odpovědí.

    3. Autor si určí, zda odpovědi bude hodnotit sám ( bude zadán pro odpovědi jeho email ), nebo je bude hodnotit Váleček ( zadá se pro odpovědi Válečkův email ). Autor v tom případě pošle Válečkovi přesnou - jednoznačnou odpověď na hádanku.

    4. Aby nebyli autor - případně Váleček - ošizeni o body, - mohou získat body následovně:
Pokud bude hádanka kompletně uhodnuta a ukončena do 24. hodin po zadání - získává autor, případně i Váleček 1 bod.
Pokud bude hádanka kompletně uhodnuta a ukončena 2. - 7. den po zadání - získává autor, případně i Váleček 2 body.
Pokud bude hádanka kompletně uhodnuta a ukončena až po nápovědách - získává autor, případně i Váleček 3 body.

    5. Fotka zadaná do hádanky musí být dohledatelná na netu - tudíž neexistuje vyfotit a zadat nějakou ceduli u hospody kolem které jsme jeli, když se nedá dohledat na netu. Autor fotky tedy zodpovídá za dohledatelnost na netu a v případě nějakých nedorozumění nebo něčího protestu musí dát odkaz kde to lze dohledat.

    6. Pokud autor posílá fotku Válečkovi, musí to udělat včas, aby Váleček mohl dát informaci 2 dny před uveřejněním fotky v kvízu.

    Vyhodnocení bude vždy na podzimním setkání, bórák (tým) s nejvyšším počtem bodů získá diplom a možná i nějakou překvapivou odměnu.

    Odpovědi na hádanku zasílejte mailem Válečkovi (milos.cerovsky@iol.cz).

Hádej, hádej, hadači!

Tak dnešní hádanka je od Válečka:

dnešní otázka - Co je na fotce a kde to najdeme??

24.5.2017 20:08h

Miloš Čeřovský  KSTS ©2007