reklama

TOPlist

 

Výzva k účasti na "Solitérově fantasmagorii"

   Vážení členové klubu, jehož mám čest být členem!
   Nemoha již déle snášet invektivy za strany našeho zvoleného výboru, dejž mu členská základna nerušené volební období, rozhodl jsem se ve stavu snížené příčetnosti k rozpoutání akce, jenž snad zamezí nemístným poznámkách výše uvedených osob, tato slova jejich mají nejčastěji podobu "My se dřeme a členové dělají to, co vědí domorodci", a jak náš kolega Alpenstock nezapomene po každém styku s nimi poznamenat, domorodci vědí ...!

   Proto vás všechny vyzývám - dokažme jim opak! Připravme společně akci, o níž se bude dlouho hovořit jako o "velkém propadáku" - to v tom horším případě, nebo také vstoupí do dějin tím kladným způsobem!

   O co jde:
   Spojme na mapě sídla, jimž domov říkáme. Vznikne řada úseček šrafujících republiku. A poté si plánujme - individuelně, skupinově - jak je komu libo, výlety přibližně po těchto daných přimkách. Je jedno, zda po svých, turistikou vypracovaných nohou, či na kole, na koni, na kánoi, na koloběžce, zkrátka vyloučeny z této akce jsou pouze vlaky, autobusy, auta, motorky, letadla, vrtulníky a podobná havěť.

   Každý výlet budiž zván "etapou". Za určitý počet zvládnutých etap náleží titul a odměna odpovídající počtu absolvovaných etap. Počet není nijak omezen, dokladem budiž písemná zpráva o absolvování, jenž bude zaslána organizátorům. Každý jednotlivec má právo býti hodnocen zvlášť, nikdo se schovávat za rodinu nebude!

   Některé podrobnosti o této akci můžete sledovat, a nejen to, můžete a přímo jste vybízení podávat návrhy, tyto dále potom zlepšovat - vše v návštěvní knize našeho spolku. A nyní to nejdůležitější - ona akce bude otevřena pro každého, ale zájemci mohou prosadit, aby trasa vedla přes jejich bydliště! Proto - neváhejte, a bombardujte mejlovou adresu Soliter.S@seznam.cz s přihláškou vašeho města, městyse, obce, samoty! A to co nejdříve, ať je mapa hotova!

Solitér

Miloš Čeřovský  KSTS ©2007